سوالات متداول

01درام سپراتور تر از چه ویژگی هایی برخوردار است؟
  • درام سپراتور تر این قابلیت را دارد تا در حهت دلخواه تنظیم شود و به ریکاوری و عیار مورد نظر دست یابد.
  • از این دستگاه میتوان در جداسازی سنگ آهن بدون افت شدید میدان استفاده کرد.
  • این نوع از درام سپراتورها ظرفیت های بالایی در تولید دارند.
  • قابلیت جداسازی تمیز و بدون گرد را دارا میباشند.
  • این دستگاه برای کار کردن نیازی به برق و باطری ندارد.
  • قابلیت طراحی مناسب با خواسته ی مشتری را دارا میباشند.
  • پوسته ی این دستگاه از استیل و روکش لاستیک آن ضد سایش است.
02انواع جداکننده‌های شدت بالا کدامند

اين نوع جدا كننده ها براي كانيهاي پارامغناطیسی خيلي ضعيف بكار ميرود.
1. جدا كننده غلتكي القاء شده (Induced Roll Separator) فاصله بین قطب و غلتك قابل تنظيم مي باشد.
اين جدا كننده براي كاني هاي قلع و ماسه هاي ساحلي و سنگ فسفات بكار ميرود.

2. جداكننده هاي الكترواستاتيكي (Separation Electrostatic)
در اين نوع جدا كننده ها از اختلاف هدايت الكتريكي كاني ها براي جداسازي استفاده ميشود. € اين جدا كننده ها به آب حساس بوده (به دليل تغيير هدايت الكتريكي مواد) و ظرفيت آنها كم است.

01تعمیر درام سپراتورها چگونه انجام می‌شود

درام سپراتورها ابزارهایی هستند که از آن‌ها برای جداسازی ذرات فلزی از  فراورده‌های اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارخانه‌هایی که محصولات زیادی در گردش دارند و هر روزه کالاهای بی‌شماری را جابه‌جا می‌کنند از این آهنرباهای صنعتی استفاده می‌کنند. درام سپراتور زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که آلودگی آهنی و پارامغناطیسی زیادی در محیط پخش شده باشد و با استفاده از تمیز شونده‌هایی که در درام سپراتور های صنعتی وجود دارد؛ این آلودگی‌های آهنی و پارامغناطیسی پاک‌سازی شده و یک ابزار ضروری در صنایع مختلف است. خرابی درام سپراتور امری مهم است.

درام سپراتور‌ها تمام ذرات آهنی و حتی ذرات ضد زنگ مغناطیسی که در اثر فرسایش از جسم اصلی خارج شده‌اند را شناسایی کرده و آن‌ها را به طور کامل حذف کنند که اگر این عمل صورت نگیرد ممکن است این ذرات در هنگام تولید محصول اصلی وارد چرخه مدور شد و در نتیجه جذب محصول اصلی گردند. بنابراین درام سپراتور ها به طور مداوم ذرات معلق شده را تمیز کرده و این‌گونه به جداسازی ذرات زیادی از آهن کمک می‌کنند و این عمل باعث می‌شود تا آهنربا همواره تمیز بوده و بالاترین میدان مغناطیسی ممکن را ایجاد کند. با توجه به این وظایف مهم خرابی آ؛ن ها هم میتواند کلی مشکلات به بار آورد، تعمیرات درام سپراتور برای راه اندازی مجدد کار بسیار مهم است.

02تعمیرات مگنت کوپلینگ مغناطیسی چگونه است؟

تعمیرات کامل مگنت کوپلینگ شامل ساخت و تعویض مگنت های دیسکی، بیرینگ ها، هزار خاری و بک استپ به همراه نصب و تنظیم کشش کابل جمع کن استاکر و ریکلایمر. . در صورت نیاز، سرویس کامل و ساخت چرخ دنده های گیربکس واسطه و اصلی نیز انجام می‌شود.

03