آرشیو پروژه ها

پروژه معدن کوه اسبی

پروژه محدوده معدنی کوه اسبی

محدوده مورد مطالعه به شماره شناسایی 170125 و شماره پروانه 12640 مورخ 1397/05/18 به مساحت 6/774 کیلومترمربع در نقشه 250000: 1 ...

سوالات متداول

01تعمیرات درام سپراتور چگونه است؟

درام سپراتورها ابزارهایی هستند که از آن‌ها برای جداسازی ذرات فلزی از  فراورده‌های اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارخانه‌هایی که محصولات زیادی در گردش دارند و هر روزه کالاهای بی‌شماری را جابه‌جا می‌کنند از این آهنرباهای صنعتی استفاده می‌کنند. درام سپراتور زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که آلودگی آهنی و پارامغناطیسی زیادی در محیط پخش شده باشد و با استفاده از تمیز شونده‌هایی که در درام سپراتور های صنعتی وجود دارد؛ این آلودگی‌های آهنی و پارامغناطیسی پاک‌سازی شده و یک ابزار ضروری در صنایع مختلف است. خرابی درام سپراتور امری مهم است.

درام سپراتور‌ها تمام ذرات آهنی و حتی ذرات ضد زنگ مغناطیسی که در اثر فرسایش از جسم اصلی خارج شده‌اند را شناسایی کرده و آن‌ها را به طور کامل حذف کنند که اگر این عمل صورت نگیرد ممکن است این ذرات در هنگام تولید محصول اصلی وارد چرخه مدور شد و در نتیجه جذب محصول اصلی گردند. بنابراین درام سپراتور ها به طور مداوم ذرات معلق شده را تمیز کرده و این‌گونه به جداسازی ذرات زیادی از آهن کمک می‌کنند و این عمل باعث می‌شود تا آهنربا همواره تمیز بوده و بالاترین میدان مغناطیسی ممکن را ایجاد کند. با توجه به این وظایف مهم خرابی آ؛ن ها هم میتواند کلی مشکلات به بار آورد، تعمیرات درام سپراتور برای راه اندازی مجدد کار بسیار مهم است.

02سپراتور برای چه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

صنایع شن و ماسه، چوب، مس، سلیس، ضایعات، خوراک دام و طیور، ریخته گری و….